TL34097

Original Ford Smart Proximity 2017 2021 P/N: HC3T-15K601-CD 868MHz
4 Buttons FCC ID: A2C39434903 ID49 HITAG PRO PCF7953V
SKU: TL34097
MPN: HC3T-15K601-CD
Категории
Бренды
$41.00
Мин. 1
Аксессуары
Характеристики
| Panic Button | No |
|---|---|
| Emergency Key/blade | Not Included |
| Keyless Go | Yes |
| Buttons | 4 |
| Frequency | 868MHz |
| Transponder Chip | ID49 HITAG PRO PCF7953V |
| FCC ID | A2C39434903 |
| OEM Part Number | HC3T-15K601-CD |
| Status | Original |
| Remote Type | Smart Proximity Remote Key |
| Weight | 0.065 kg |
| Panic Button | No |
|---|---|
| Emergency Key/blade | Not Included |
| Keyless Go | Yes |
| Buttons | 4 |
| Frequency | 868MHz |
| Transponder Chip | ID49 HITAG PRO PCF7953V |
| FCC ID | A2C39434903 |
|---|---|
| OEM Part Number | HC3T-15K601-CD |
| Status | Original |
| Remote Type | Smart Proximity Remote Key |
| Weight | 0.065 kg |
Совместимость1 Vehicles
| Бренд | Модель | Год (с–по) |
|---|---|---|
| Ford | ---- | 2017–2021 |

