TL35554

Original Volkswagen Proximity Flip Key Remote P/N: 5G0 959 752 M
433MHz 3 Buttons MEGAMOS AES MQB48
SKU: TL35554
MPN: 5G0 959 752 M
Категории
Бренды
$60.00
Мин. 1
Характеристики
| Panic Button | No |
|---|---|
| Emergency Key/blade | Not Included |
| Keyless Go | Yes |
| Buttons | 3 |
| Frequency | 433MHz |
| Transponder Chip | MEGAMOS AES и MQB48 |
| OEM Part Number | 5G0 959 752 M |
| Status | Original |
| Remote Type | Proximity Flip Key Remote |
| Weight | 0.06 kg |
| Panic Button | No |
|---|---|
| Emergency Key/blade | Not Included |
| Keyless Go | Yes |
| Buttons | 3 |
| Frequency | 433MHz |
| Transponder Chip | MEGAMOS AES и MQB48 |
|---|---|
| OEM Part Number | 5G0 959 752 M |
| Status | Original |
| Remote Type | Proximity Flip Key Remote |
| Weight | 0.06 kg |
Оригинальный пульт дистанционного управления Volkswagen Proximity с 3 кнопками, 433 МГц, чип MQB48, номер детали: 5G0 959 752 M
