TL34191

Chave remota de proximidade inteligente Toyota Mirai 2016 2020 genuína P/N: 89904-62020
ID FCC de 4 botões de 315 MHz: ID HYQ14FBA 8A
SKU: TL34191
MPN: 89904-62020
Categorias
Marcas
$167.40
Mín 1
Acessórios
Especificações
| Panic Button | Yes |
|---|---|
| Battery Type | CR2032 |
| Unlocked | Yes |
| Emergency Key/blade | Not Included |
| Auto Start Button | Not Included |
| Blade Profile | TOY51 |
| IC | 1551A-14FBA |
| Buttons | 4 |
| Frequency | 315MHz |
| Transponder Chip | ID 8A |
| FCC ID | HYQ14FBA |
| OEM Part Number | 89904-62020 |
| Status | Genuine |
| Remote Type | Smart Proximity Remote Key |
| Weight | 0.065 kg |
| Panic Button | Yes |
|---|---|
| Battery Type | CR2032 |
| Unlocked | Yes |
| Emergency Key/blade | Not Included |
| Auto Start Button | Not Included |
| Blade Profile | TOY51 |
| IC | 1551A-14FBA |
| Buttons | 4 |
| Frequency | 315MHz |
|---|---|
| Transponder Chip | ID 8A |
| FCC ID | HYQ14FBA |
| OEM Part Number | 89904-62020 |
| Status | Genuine |
| Remote Type | Smart Proximity Remote Key |
| Weight | 0.065 kg |
Compatibilidade1 Vehicles
| Marca | Modelo | Ano (De–Para) |
|---|---|---|
| Toyota | Mirai | 2016–2020 |


