TL34793

Volkswagen Golf Beetle 2010 2016 Normal Flip Key remoto P/N: 561 837 202
315 MHz 5 botões FCC ID: NBG010206T ID 48 Megamos48 marca pós-venda
SKU: TL34793
MPN: 561 837 202
Categorias
Marcas
$20.00
Mín 1
Especificações
| Panic Button | Yes |
|---|---|
| Emergency Key/blade | Included |
| Buttons | 5 |
| Frequency | 315MHz |
| Transponder Chip | ID 48 e Megamos48 |
| FCC ID | NBG010206T |
| OEM Part Number | 561 837 202 |
| Status | Aftermarket Brand |
| Remote Type | Normal Flip Key Remote |
| Weight | 0.055 kg |
| Panic Button | Yes |
|---|---|
| Emergency Key/blade | Included |
| Buttons | 5 |
| Frequency | 315MHz |
| Transponder Chip | ID 48 e Megamos48 |
| FCC ID | NBG010206T |
|---|---|
| OEM Part Number | 561 837 202 |
| Status | Aftermarket Brand |
| Remote Type | Normal Flip Key Remote |
| Weight | 0.055 kg |
Compatibilidade4 Vehicles
| Marca | Modelo | Ano (De–Para) |
|---|---|---|
| Volkswagen | Beetle | 2012–2016 |
| Volkswagen | Beetle | 2010 |
| Volkswagen | CC | 2010–2016 |
| Volkswagen | Golf | 2010–2016 |
