TL35554

Controle remoto original Volkswagen Proximity Flip Key P/N: 5G0 959 752 M
433MHz 3 Botões MEGAMOS AES MQB48
SKU: TL35554
MPN: 5G0 959 752 M
Categorias
Marcas
$60.00
Mín 1
Especificações
| Panic Button | No |
|---|---|
| Emergency Key/blade | Not Included |
| Keyless Go | Yes |
| Buttons | 3 |
| Frequency | 433MHz |
| Transponder Chip | MEGAMOS AES e MQB48 |
| OEM Part Number | 5G0 959 752 M |
| Status | Original |
| Remote Type | Proximity Flip Key Remote |
| Weight | 0.06 kg |
| Panic Button | No |
|---|---|
| Emergency Key/blade | Not Included |
| Keyless Go | Yes |
| Buttons | 3 |
| Frequency | 433MHz |
| Transponder Chip | MEGAMOS AES e MQB48 |
|---|---|
| OEM Part Number | 5G0 959 752 M |
| Status | Original |
| Remote Type | Proximity Flip Key Remote |
| Weight | 0.06 kg |
Controle remoto original Volkswagen Proximity Flip Key 3 botões 433MHz Chip MQB48 P/N: 5G0 959 752 M
