TL33471

Original Renault MEGANE 3 Captur 2013 2017 Flip Key Remoto 434MHz
ID FCC de 3 botões: CWTWB1G767 ID4A HITAG AES PCF7961M
SKU: TL33471
Categorias
Marcas
$19.00
Mín 1
Especificações
| Panic Button | No |
|---|---|
| Unlocked | Yes |
| Emergency Key/blade | Not Included |
| Blade Profile | NSN14 |
| Buttons | 3 |
| Frequency | 434MHz |
| Transponder Chip | ID4A HITAG AES PCF7961M |
| FCC ID | CWTWB1G767 |
| Status | Original |
| Remote Type | Flip Key Remote |
| Weight | 0.056 kg |
| Panic Button | No |
|---|---|
| Unlocked | Yes |
| Emergency Key/blade | Not Included |
| Blade Profile | NSN14 |
| Buttons | 3 |
| Frequency | 434MHz |
| Transponder Chip | ID4A HITAG AES PCF7961M |
|---|---|
| FCC ID | CWTWB1G767 |
| Status | Original |
| Remote Type | Flip Key Remote |
| Weight | 0.056 kg |
Compatibilidade5 Vehicles
| Marca | Modelo | Ano (De–Para) |
|---|---|---|
| Renault | Captur | 2013–2017 |
| Renault | Dacia | 2013–2017 |
| Renault | Kadjar | 2013–2017 |
| Renault | MEGANE 3 | 2013–2017 |
| Renault | Symbol | 2013–2017 |
