TL33473

Lexus LS430 Smart Proximity genuíno 2004 2006 P/N: 89994-50291 314MHz
3 Botões TIRIS DST40 - Coreano
SKU: TL33473
MPN: 89994-50291
Categorias
Marcas
$159.50
Mín 1
Especificações
| Panic Button | No |
|---|---|
| Emergency Key/blade | Not Included |
| Keyless Go | Yes |
| Buttons | 3 |
| Frequency | 314MHz |
| Transponder Chip | TIRIS DST40 |
| OEM Part Number | 89994-50291 |
| Status | Genuine |
| Remote Type | Smart Proximity Remote Key |
| Weight | 0.065 kg |
| Panic Button | No |
|---|---|
| Emergency Key/blade | Not Included |
| Keyless Go | Yes |
| Buttons | 3 |
| Frequency | 314MHz |
| Transponder Chip | TIRIS DST40 |
|---|---|
| OEM Part Number | 89994-50291 |
| Status | Genuine |
| Remote Type | Smart Proximity Remote Key |
| Weight | 0.065 kg |
Compatibilidade2 Vehicles
| Marca | Modelo | Ano (De–Para) |
|---|---|---|
| Lexus | LS430 | 2006 |
| Lexus | LS430 | 2004 |
