
Yenilenmiş BMW F Serisi 2014 2018 Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı 433MHz 3 Düğme
ID49 HITAG PRO PCF7953V
| Panik Butonu | HAYIR |
|---|---|
| Acil Durum Anahtarı/bıçağı | Dahil Değil |
| Düğmeler | 3 |
| Sıklık | 868MHz |
| Transponder Çipi | ID49 HITAG PRO PCF7953V |
| Durum | Yenilenmiş |
| Uzak Tip | Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı |
| Ağırlık | 0.065 kg |
| Panik Butonu | HAYIR |
|---|---|
| Acil Durum Anahtarı/bıçağı | Dahil Değil |
| Düğmeler | 3 |
| Sıklık | 868MHz |
| Transponder Çipi | ID49 HITAG PRO PCF7953V |
|---|---|
| Durum | Yenilenmiş |
| Uzak Tip | Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı |
| Ağırlık | 0.065 kg |
| Marka | Model | Yıl (Başlangıç–Bitiş) |
|---|---|---|
| BMW | F Series | 2014–2018 |
Yenilenmiş BMW F Serisi 2014-2018 Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı 3 Düğmeli ID49 HITAG PRO
Ürün Açıklaması
-
Bu, Yenilenmiş Orijinal Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarıdır.
- Profesyonelce elektronik olarak kilidi açılmış (yenilenmiş) ve yepyeni, yüksek kaliteli bir satış sonrası plastik kabuk içine yerleştirilmiş orijinal bir OEM fabrika devre kartı içerir.
- Şunlarla uyumludur: ID49 HITAG PRO aktarıcı sistemini gerektiren BMW F Serisi modelleri (2014 - 2018).
Özellikler:
Durum: Yenilenmiş (Orijinal Kart / Yeni Kabuk)
SKU: TL41841
Düğmeler: (3) Kilit Açma, Kilitleme (BMW Logosu) ve Bagaj Açma
Panik Butonu: Hayır
Acil Durum Anahtarı/Bıçağı: Dahil Değildir
Tür: Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı
Frekans: 433MHz / 434MHz / 868MHz (Lütfen aracınıza göre eşleştirin)
Transponder : ID49 HITAG PRO PCF7953V
Kapsanan Modeller
BMW F Serisi (2014 - 2018)
Önemli Tavsiye!
1- Frekansı ve Çipi Doğrulayın: BMW, küresel bölgeye bağlı olarak farklı frekanslar kullanır. Satın almadan önce orijinal anahtarınızın tam olarak gerekli frekansta çalıştığından ve ID49 HITAG PRO sistemini kullandığından emin olmalısınız.
2- Programlama Gerekli: Bu anahtar, bakir duruma sıfırlandı. Bunu aldıktan sonra, onu aracınızın CAS/FEM sistemiyle senkronize etmek için özel BMW programlama ekipmanına sahip yüksek vasıflı bir otomotiv çilingirine götürmeniz gerekir.
3- Bıçak Dahil Değildir: Lütfen dışarı kayar acil durum metal anahtar dilinin bu uzaktan kumandaya dahil olmadığını unutmayın. Boş blade'i ayrı olarak satın almanız veya mevcut blade'inizi değiştirmeniz gerekecektir.

