TL41935

Orijinal Toyota Hilux Fortuner 2017 2019 Çevirme Anahtarı Uzaktan 3 Düğme 433MHz
FCC Kimliği: BA2TA çip yok
SKU: TL41935
Kategoriler
Markalar
$9.00
Min 1
Aksesuarlar
Teknik Özellikler
| Panik Butonu | Evet |
|---|---|
| Acil Durum Anahtarı/bıçağı | Dahil Değil |
| Düğmeler | 3 |
| Sıklık | 433MHz |
| FCC Kimliği | BA2TA |
| Durum | Orijinal |
| Uzak Tip | Çevirme Anahtarı Uzaktan Kumandası |
| Ağırlık | 0.055 kg |
| Panik Butonu | Evet |
|---|---|
| Acil Durum Anahtarı/bıçağı | Dahil Değil |
| Düğmeler | 3 |
| Sıklık | 433MHz |
| FCC Kimliği | BA2TA |
|---|---|
| Durum | Orijinal |
| Uzak Tip | Çevirme Anahtarı Uzaktan Kumandası |
| Ağırlık | 0.055 kg |
Uyumluluk2 Vehicles
| Marka | Model | Yıl (Başlangıç–Bitiş) |
|---|---|---|
| Toyota | Fortuner | 2017–2019 |
| Toyota | Hilux | 2017–2019 |
Orijinal Toyota Hilux Fortuner 2017 2019 Çevirme Anahtarı Uzaktan Kumandası 3 Düğme 433MHz FCC Kimliği: BA2TA çip yok
Toyota Hilux ve Fortuner modelleri için özel olarak tasarlanmış bu orijinal 3 düğmeli çevirmeli anahtar uzaktan kumandasıyla aracınızı güvence altına alın. Güvenilir 433MHz frekansta çalışan ve tam BA2TA FCC kimliğini taşıyan bu fabrika çıkışlı uzaktan kumanda, aracınızın anahtarsız giriş sistemiyle kusursuz senkronizasyon sağlar.
Temel Özellikler:
-
Uyumluluk: Toyota Hilux ve Toyota Fortuner (2017–2019)
-
Frekans: 433 MHz
-
FCC Kimliği: BA2TA
-
Düğmeler: 3 (Kilitle, Kilidi Aç, Panik)
-
Durum: Orijinal (SKU: TL41935)


