TL41915

Orijinal Toyota BZ3X 2026 Akıllı Yakınlık Uzaktan Anahtar 4 Düğme 433MHz
ID4A HITAG AES PCF7961M NCF29A1M
SKU: TL41915
Kategoriler
Markalar
$50.00
Min 1
Teknik Özellikler
| Panik Butonu | HAYIR |
|---|---|
| Acil Durum Anahtarı/bıçağı | Dahil Değil |
| Düğmeler | 4 |
| Sıklık | 433MHz |
| Transponder Çipi | NCF29A1M ve ID4A HITAG AES PCF7961M |
| Durum | Orijinal |
| Uzak Tip | Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı |
| Ağırlık | 0.055 kg |
| Panik Butonu | HAYIR |
|---|---|
| Acil Durum Anahtarı/bıçağı | Dahil Değil |
| Düğmeler | 4 |
| Sıklık | 433MHz |
| Transponder Çipi | NCF29A1M ve ID4A HITAG AES PCF7961M |
|---|---|
| Durum | Orijinal |
| Uzak Tip | Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı |
| Ağırlık | 0.055 kg |
Uyumluluk1 Vehicles
| Marka | Model | Yıl (Başlangıç–Bitiş) |
|---|---|---|
| Toyota | BZ3X | 2026 |
Orijinal Toyota BZ3X 2026 Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı 4 Düğme 433 MHz
2026 Toyota BZ3X için özel olarak tasarlanan bu orijinal akıllı yakınlık uzaktan kumanda anahtarını kullanarak aracınızın güvenlik ve rahatlık özellikleriyle kusursuz entegrasyon sağlayın. Şık krom çakıl taşı tarzı tasarıma sahip bu 4 düğmeli akıllı anahtar, aracınız için güvenilir ve şık uzaktan kumanda işlevi sağlar.
Temel Özellikler:
-
Durum: Orijinal
-
Uyumluluk: Toyota BZ3X (2026)
-
Düğmeler: 4 (Kilitleme, Kilit Açma, Ana Hat, Yardımcı/Uzaktan Başlatma)
-
Frekans: 433 MHz
-
Transponder Çipi: ID4A HITAG AES PCF7961M / NCF29A1M
-
Renk: Chrome
-
Acil Durum Anahtar Dili: Dahil Değildir
-
Panik Düğmesi: Hayır
