TL41805

Orijinal Tesla Model X 2021 2025 Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı P/N: 1819444-00
433MHz 3 Düğme
SKU: TL41805
MPN: 1819444-00
Kategoriler
Markalar
$160.00
Min 1
Teknik Özellikler
| Panik Butonu | HAYIR |
|---|---|
| Acil Durum Anahtarı/bıçağı | Dahil Değil |
| Düğmeler | 3 |
| Sıklık | 433MHz |
| OEM Parça Numarası | 1819444-00 |
| Durum | Orijinal |
| Uzak Tip | Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı |
| Ağırlık | 0.04 kg |
| Panik Butonu | HAYIR |
|---|---|
| Acil Durum Anahtarı/bıçağı | Dahil Değil |
| Düğmeler | 3 |
| Sıklık | 433MHz |
| OEM Parça Numarası | 1819444-00 |
|---|---|
| Durum | Orijinal |
| Uzak Tip | Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı |
| Ağırlık | 0.04 kg |
Uyumluluk1 Vehicles
| Marka | Model | Yıl (Başlangıç–Bitiş) |
|---|---|---|
| Tesla | Model X | 2021–2025 |
Orijinal Tesla Model X 2021-2025 Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı P/N: 1819444-00 3 Düğme 433MHz
Ürün Açıklaması
-
Bu bir Orijinal Tesla Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarıdır.
- Bu anahtar tüm dahili elektronik aksam ve pille birlikte gelir.
- Şunlarla uyumludur: Tesla Model X (2021-2025), P/N: 1819444-00.
Özellikler:
Üretici: Tesla (Orijinal OEM)
SKU: TL41805
OEM Parça Numarası: 1819444-00
Düğmeler: (3) Fren, Bagaj ve Kilitleme/Kilit Açma (araba şekli olarak gizlenmiştir)
Panik Butonu: Hayır
Acil Durum Anahtarı/Bıçağı: Dahil Değildir
Tür: Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı
Frekans: 433MHz
Kapsanan Modeller
Tesla Model X 2021 - 2025
Önemli Tavsiyeler!
Teknik Özellikleri Doğrulayın: Siparişinizi vermeden önce lütfen kendi anahtarınızın veya aracınızın aynı OEM Parça Numarasını (1819444-00) ve frekansı (433MHz) gerektirdiğinden emin olun.

