TL41912

Orijinal Ram 2019 2024 Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı P/N: 68584156AA 6 Düğme
433MHz ID4A HITAG AES PCF7961M PCF7939MA
SKU: TL41912
MPN: 68584156AA
Kategoriler
Markalar
$44.00
Min 1
Aksesuarlar
Teknik Özellikler
| Panik Butonu | Evet |
|---|---|
| Acil Durum Anahtarı/bıçağı | Dahil Değil |
| Düğmeler | 6 |
| Sıklık | 433MHz |
| Transponder Çipi | PCF7939MA ve ID4A HITAG AES PCF7961M |
| OEM Parça Numarası | 68584156AA |
| Durum | Orijinal |
| Uzak Tip | Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı |
| Ağırlık | 0.065 kg |
| Panik Butonu | Evet |
|---|---|
| Acil Durum Anahtarı/bıçağı | Dahil Değil |
| Düğmeler | 6 |
| Sıklık | 433MHz |
| Transponder Çipi | PCF7939MA ve ID4A HITAG AES PCF7961M |
| OEM Parça Numarası | 68584156AA |
|---|---|
| Durum | Orijinal |
| Uzak Tip | Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı |
| Ağırlık | 0.065 kg |
Uyumluluk1 Vehicles
| Marka | Model | Yıl (Başlangıç–Bitiş) |
|---|---|---|
| Ram | ---- | 2019–2024 |
Orijinal Ram 2019-2024 Akıllı Yakınlık Uzak Anahtarı (P/N: 68584156AA)
2019-2024 Ram modelleri için tasarlanan bu orijinal akıllı yakınlık uzaktan kumanda anahtarını kullanarak kamyonunuzun güvenlik ve rahatlık özellikleriyle kusursuz entegrasyon sağlayın. Bu uzaktan kumandanın aracınızla senkronize edileceğini ve doğru şekilde çalışacağını garanti etmek için gerekli parça numaranızın tam olarak 68584156AA olduğunu doğrulayın.
Temel Özellikler:
-
OEM Parça Numarası: 68584156AA
-
Durum: Orijinal
-
Uyumluluk: Ram Modelleri (2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024)
-
Düğmeler: 6 (Kilitleme, Kilit Açma, Bagaj Kapağı, Havalı Süspansiyon, Uzaktan Çalıştırma, Panik)
-
Frekans: 433 MHz
-
Transponder Çipi: ID4A HITAG AES PCF7961M / PCF7939MA
-
Acil Durum Anahtar Dili: Dahil Değildir
-
Panik Düğmesi: Evet

