
Orijinal Nissan Altima 2019-2023 Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı P/N: 285E3-6LS5A
5 Düğme 433MHz FCC ID: KR5TXN4 ID4A HITAG AES PCF7961M Uyumlu P/N: 285E3-6LA6A 285E3-6CA6A
MPN: 285E3-6LS5A
| Panik Butonu | Evet |
|---|---|
| Acil Durum Anahtarı/bıçağı | Dahil Değil |
| Uyumlu Parça Numarası | 285E3-6LA6A ve 285E3-6CA6A |
| Düğmeler | 5 |
| Sıklık | 433MHz |
| Transponder Çipi | ID4A HITAG AES PCF7961M |
| FCC Kimliği | KR5TXN4 |
| OEM Parça Numarası | 285E3-6LS5A |
| Durum | Orijinal |
| Uzak Tip | Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı |
| Ağırlık | 0.065 kg |
| Panik Butonu | Evet |
|---|---|
| Acil Durum Anahtarı/bıçağı | Dahil Değil |
| Uyumlu Parça Numarası | 285E3-6LA6A ve 285E3-6CA6A |
| Düğmeler | 5 |
| Sıklık | 433MHz |
| Transponder Çipi | ID4A HITAG AES PCF7961M |
| FCC Kimliği | KR5TXN4 |
|---|---|
| OEM Parça Numarası | 285E3-6LS5A |
| Durum | Orijinal |
| Uzak Tip | Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı |
| Ağırlık | 0.065 kg |
Orijinal Nissan Altima 2019-2023 Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı P/N: 285E3-6LS5A 5 Düğme 433MHz FCC ID: KR5TXN4 ID4A HITAG AES PCF7961M Uyumlu P/N: 285E3-6LA6A 285E3-6CA6A
2019-2023 Altima dahil Nissan araçları için özel olarak tasarlanmış bu orijinal 5 düğmeli akıllı yakınlık anahtarıyla aracınızın uzaktan kumandasını değiştirin veya yükseltin. Güvenilir 433 MHz frekansında çalışan bu fabrika çıkışlı orijinal OEM uzaktan kumanda, yerleşik ID4A HITAG AES transponder çipine sahiptir ve kusursuz yakınlık erişimi ve bas-çalıştır işlevselliği sağlar.
Temel Özellikler:
-
Uyumluluk: Nissan Altima (2019–2023) ve belirli Nissan Armada modelleri
-
Frekans: 433 MHz
-
FCC Kimliği: KR5TXN4
-
OEM Parça Numarası: 285E3-6LS5A (285E3-6LA6A, 285E3-6CA6A ile uyumlu)
-
Transponder Çipi: ID4A HITAG AES PCF7961M
-
Düğmeler: 5 (Uzaktan Çalıştırma, Kilitleme, Kilidi Açma, Trunk, Panik)
-
Durum: Orijinal OEM (SKU: TL41937)

