
Orijinal Jac Shuailing T8 Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı P/N: 3605800U0011 3 Düğme
433MHz ID47 HITAG3 PCF7953
MPN: 3605800U0011
| Panik Butonu | Evet |
|---|---|
| Acil Durum Anahtarı/bıçağı | Dahil |
| Düğmeler | 3 |
| Sıklık | 433MHz |
| Transponder Çipi | ID47 HITAG3 PCF7953 |
| OEM Parça Numarası | 3605800U0011 |
| Durum | Orijinal |
| Uzak Tip | Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı |
| Ağırlık | 0.065 kg |
| Panik Butonu | Evet |
|---|---|
| Acil Durum Anahtarı/bıçağı | Dahil |
| Düğmeler | 3 |
| Sıklık | 433MHz |
| Transponder Çipi | ID47 HITAG3 PCF7953 |
| OEM Parça Numarası | 3605800U0011 |
|---|---|
| Durum | Orijinal |
| Uzak Tip | Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı |
| Ağırlık | 0.065 kg |
Orijinal JAC Shuailing T8 Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı - P/N: 3605800U0011
Orijinal JAC Shuailing T8 Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı. Özel olarak tasarlanmış ve OEM parça numarası 3605800U0011 ile tanımlanan bu fabrikada orijinal akıllı anahtar, uyumlu JAC Shuailing T8 modelleri için ihtiyaç duyulan tam yedek parçadır.
Bu uzaktan kumanda 3 düğmeli bir tasarıma sahiptir (Kilitleme, Kilit Açma ve Panik/Alarm) ve son derece güvenli bir ID47 HITAG3 PCF7953 aktarıcı çipiyle donatılmıştır. Parça numarası 433MHz frekansında çalışan 3605800U0011, aracınızın fabrika immobilizer ve yakın giriş sistemleriyle kusursuz entegrasyon sağlar.
Ürün Özellikleri:
-
OEM Parça Numarası: 3605800U0011
-
Durum: Orijinal
-
Marka/Model: JAC Motorlar / Shuailing T8
-
Uzaktan Kumanda Türü: Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı
-
Frekans: 433 MHz
-
Transponder Çipi: ID47 HITAG3 PCF7953
-
Düğmeler: 3 (Kilitle, Kilidi Aç, Panik/Alarm)
-
Panik Düğmesi: Evet
-
Acil Durum Anahtarı/Blade: Dahil (Kesilmemiş)
