
Orijinal Jac M6 Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı P/N: 3605800V9020 5 Düğme
433MHz ID47 HITAG3 PCF7953
MPN: 3605800V9020
| Panik Butonu | HAYIR |
|---|---|
| Acil Durum Anahtarı/bıçağı | Dahil |
| Düğmeler | 5 |
| Sıklık | 433MHz |
| Transponder Çipi | ID47 HITAG3 PCF7953 |
| OEM Parça Numarası | 3605800V9020 |
| Durum | Orijinal |
| Uzak Tip | Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı |
| Ağırlık | 0.065 kg |
| Panik Butonu | HAYIR |
|---|---|
| Acil Durum Anahtarı/bıçağı | Dahil |
| Düğmeler | 5 |
| Sıklık | 433MHz |
| Transponder Çipi | ID47 HITAG3 PCF7953 |
| OEM Parça Numarası | 3605800V9020 |
|---|---|
| Durum | Orijinal |
| Uzak Tip | Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı |
| Ağırlık | 0.065 kg |
Orijinal JAC M6 Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı - P/N: 3605800V9020
Orijinal JAC M6 Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı. Tam uyumluluk için özel olarak üretilen bu akıllı anahtar, 3605800V9020 OEM parça numarasıyla tanımlanır. JAC M6 için tasarlanan bu birinci sınıf 5 düğmeli uzaktan kumanda, kilitlerinizi, bagajınızı ve elektrikli sürgülü kapılarınızı kolaylıkla kontrol eder.
ID47 HITAG3 PCF7953 aktarıcı çipiyle donatılmış ve 433MHz frekansında çalışan bu orijinal fabrika değişimi, tam performansı garanti eder ve orijinal fabrika anahtarınızın güvenilirliği.
Ürün Özellikleri:
-
OEM Parça Numarası: 3605800V9020
-
Durum: Orijinal
-
Marka/Model: JAC Motorlar / M6
-
Uzaktan Kumanda Türü: Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı
-
Frekans: 433 MHz
-
Transponder Çipi: ID47 HITAG3 PCF7953
-
Düğmeler: 5 (Kilitleme, Kilit Açma, Gövde, Sol Kayar Kapı, Sağ Kayar Kapı)
-
Panik Düğmesi: Hayır
-
Acil Durum Anahtarı/Blade: Dahil (Kesilmemiş)
