
Orijinal Jac M6 Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı P/N: 3605800U00130 4 Düğme
433MHz ID47 HITAG3 PCF7953
MPN: N3605800U00130
| Panik Butonu | Evet |
|---|---|
| Acil Durum Anahtarı/bıçağı | Dahil |
| Düğmeler | 4 |
| Sıklık | 433MHz |
| Transponder Çipi | ID47 HITAG3 PCF7953 |
| OEM Parça Numarası | N3605800U00130 |
| Durum | Orijinal |
| Uzak Tip | Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı |
| Ağırlık | 0.065 kg |
| Panik Butonu | Evet |
|---|---|
| Acil Durum Anahtarı/bıçağı | Dahil |
| Düğmeler | 4 |
| Sıklık | 433MHz |
| Transponder Çipi | ID47 HITAG3 PCF7953 |
| OEM Parça Numarası | N3605800U00130 |
|---|---|
| Durum | Orijinal |
| Uzak Tip | Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı |
| Ağırlık | 0.065 kg |
Orijinal JAC M6 Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı - P/N: 3605800U00130
Kayıp veya hasarlı anahtarınızı bu orijinal Orijinal JAC M6 Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarıyla değiştirin. OEM parça numarası 3605800U00130 ile özel olarak tanımlanan bu fabrika orijinal akıllı anahtar, JAC M6'nızın immobilizer ve anahtarsız giriş sistemiyle kusursuz entegrasyon sağlar.
Şık siyah ve krom kaplamayla tasarlanan bu uzaktan kumanda, 4 düğmeli bir düzene sahiptir (panik/alarm düğmesi dahil) ve ID47 HITAG3 PCF7953 aktarıcı çipini kullanır data-path-to-node="6">433MHz frekansı. Parça numarasına öncelik vermek 3605800U00130, aracınız için gereken OEM özelliklerini tam olarak alacağınızı garanti eder.
Ürün Özellikleri:
-
OEM Parça Numarası: 3605800U00130
-
Durum: Orijinal (Orijinal Fabrika Parçası)
-
Marka/Model: JAC Motorlar / M6
-
Uzaktan Kumanda Türü: Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı
-
Frekans: 433 MHz
-
Transponder Çipi: ID47 HITAG3 PCF7953
-
Düğmeler: 4 (Kilitleme, Kilit Açma, Trunk, Panik/Alarm)
-
Panik Düğmesi: Evet
-
Acil Durum Anahtarı/Blade: Dahil (Kesilmemiş)
