TL41910

Orijinal Hyundai Elantra 2021 2023 Akıllı Yakınlık Uzaktan Anahtar P/N: 95440-BU000
3 Düğme 433MHz ID47 HITAG3 NCF29A1X
SKU: TL41910
MPN: 95440-BU000
Kategoriler
Markalar
$12.00
Min 1
Aksesuarlar
Teknik Özellikler
| Panik Butonu | HAYIR |
|---|---|
| Acil Durum Anahtarı/bıçağı | Dahil Değil |
| Düğmeler | 3 |
| Sıklık | 433MHz |
| Transponder Çipi | ID47 HITAG3 NCF29A1X |
| OEM Parça Numarası | 95440-BU000 |
| Durum | Orijinal |
| Uzak Tip | Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı |
| Ağırlık | 0.065 kg |
| Panik Butonu | HAYIR |
|---|---|
| Acil Durum Anahtarı/bıçağı | Dahil Değil |
| Düğmeler | 3 |
| Sıklık | 433MHz |
| Transponder Çipi | ID47 HITAG3 NCF29A1X |
| OEM Parça Numarası | 95440-BU000 |
|---|---|
| Durum | Orijinal |
| Uzak Tip | Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı |
| Ağırlık | 0.065 kg |
Uyumluluk1 Vehicles
| Marka | Model | Yıl (Başlangıç–Bitiş) |
|---|---|---|
| Hyundai | Elantra | 2021–2022 |
Orijinal Hyundai Elantra Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı (P/N: 95440-BU000)
OEM akıllı yakınlık uzaktan kumanda anahtarı, 2021-2023 Hyundai Elantra modelleri için özel olarak üretilmiştir. Bu anahtarın aracınızda çalıştığını garanti etmek için gerekli parça numaranızın tam olarak 95440-BU000 olduğunu doğrulayın.
Temel Özellikler:
-
OEM Parça Numarası: 95440-BU000
-
Durum: Orijinal
-
Uyumluluk: Hyundai Elantra (2021, 2022, 2023)
-
Düğmeler: 3 (Kilitle, Kilidi Aç, Bagajı Tut)
-
Frekans: 433 MHz
-
Transponder Çipi: ID47 HITAG3 NCF29A1X
-
Acil Durum Anahtar Dili: Dahil Değildir
-
Panik Düğmesi: Hayır

