
Orijinal Chery Jaecoo 5 2026 Akıllı Yakınlık Uzaktan Anahtar 4 Düğme
433MHz ID47 HITAG3 NCF29A1X
| Panik Butonu | HAYIR |
|---|---|
| Acil Durum Anahtarı/bıçağı | Dahil Değil |
| Düğmeler | 4 |
| Sıklık | 433MHz |
| Transponder Çipi | ID47 HITAG3 NCF29A1X |
| Durum | Orijinal |
| Uzak Tip | Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı |
| Ağırlık | 0.06 kg |
| Panik Butonu | HAYIR |
|---|---|
| Acil Durum Anahtarı/bıçağı | Dahil Değil |
| Düğmeler | 4 |
| Sıklık | 433MHz |
| Transponder Çipi | ID47 HITAG3 NCF29A1X |
|---|---|
| Durum | Orijinal |
| Uzak Tip | Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı |
| Ağırlık | 0.06 kg |
| Marka | Model | Yıl (Başlangıç–Bitiş) |
|---|---|---|
| Chery | Jaecoo 5 | 2026 |
Orijinal Chery Jaecoo 5 2026 Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı 4 Düğme 433MHz ID47 HITAG3 NCF29A1X
2026 Chery Jaecoo 5 için özel olarak tasarlanmış orijinal akıllı yakınlık uzaktan kumanda anahtarı. Şık, modern bir tasarıma sahip olan bu eksiksiz elektronik uzaktan kumanda, güvenilir 433MHz frekansta çalışır ve kesintisiz bas-çalıştır ve anahtarsız giriş performansı sağlamak için bir ID47 HITAG3 (NCF29A1X) transponder çipi kullanır.
Temel Özellikler:
-
Uyumluluk: Chery Jaecoo 5 (2026)
-
Düğmeler: 4 (Kilitleme, Kilit Açma, Devre, Uzaktan Başlatma)
-
Frekans: 433 MHz
-
Transponder Çipi: ID47 HITAG3 NCF29A1X
-
Durum: Orijinal Üretici Parçası
-
Tür: Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı
-
Acil Durum Blade'i: Dahil Değildir
Not: Bu ürün yalnızca elektronik akıllı uzaktan kumandadır. Metal acil durum anahtar dili dahil DEĞİLDİR ve gerekirse ayrı olarak temin edilmelidir. Bu anahtarın aracınızı çalıştırabilmesi için nitelikli bir otomotiv çilingiri veya bayisi tarafından programlama yapılması gerekir
