
Orijinal BYD Yangwang U8 2026 Akıllı Yakınlık Uzaktan Anahtar 4 Düğme
433MHz ID4A HITAG AES PCF7961M NCF29A1M
| Panik Butonu | HAYIR |
|---|---|
| Acil Durum Anahtarı/bıçağı | Dahil Değil |
| Düğmeler | 4 |
| Sıklık | 433MHz |
| Transponder Çipi | NCF29A1M ve ID4A HITAG AES PCF7961M |
| Durum | Orijinal |
| Uzak Tip | Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı |
| Ağırlık | 0.075 kg |
| Panik Butonu | HAYIR |
|---|---|
| Acil Durum Anahtarı/bıçağı | Dahil Değil |
| Düğmeler | 4 |
| Sıklık | 433MHz |
| Transponder Çipi | NCF29A1M ve ID4A HITAG AES PCF7961M |
|---|---|
| Durum | Orijinal |
| Uzak Tip | Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı |
| Ağırlık | 0.075 kg |
| Marka | Model | Yıl (Başlangıç–Bitiş) |
|---|---|---|
| BYD | Yangwang U8 | 2026 |
Orijinal BYD Yangwang U8 2026 Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı
Orijinal BYD Yangwang U8 Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı. 2026 modelleri için özel olarak tasarlanan bu şık, oval şekilli akıllı anahtar, güvenilir anahtarsız giriş ve bas-çalıştır işlevi sağlar.
Garantili uyumluluk için, bu uzaktan kumanda 433MHz frekansında çalışır ve son derece güvenli ID4A HITAG AES aktarıcı sistemi ile donatılmıştır ve NCF29A1M ve PCF7961M çipleri. Özellikle bu çip tanımlayıcılara dayalı olarak fabrikada değiştirilecek bir ürün arıyorsanız, ihtiyacınız olan garantili OEM parçası budur.
Ürün Özellikleri:
-
Durum: Orijinal
-
Marka/Model Uyumluluğu: BYD / Yangwang U8 (2026)
-
Uzaktan Kumanda Türü: Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı
-
Frekans: 433MHz
-
Transponder Çipi: ID4A HITAG AES / NCF29A1M / PCF7961M
-
Düğmeler: 4 (Kilitleme, Kilit Açma, Devre, Uzaktan Başlatma)
-
Panik Düğmesi: Hayır
-
Acil Durum Anahtarı/Blade: Dahil Değildir
Not: Bu bir OEM uzaktan kumandadır ve belirli ID4A aktarıcısını aracınızın immobilizeriyle senkronize etmek için yetkili bir BYD bayisi veya kalifiye bir otomotiv çilingir tarafından profesyonel programlama gerektirir.
