
Orijinal BMW 2022-2024 Akıllı Yakınlık Anahtarı 4 Düğme 433MHz
FCC Kimliği: IYZBK1A ID49 HITAG PRO PCF7953V - Tek Frekans
| Panik Butonu | HAYIR |
|---|---|
| Acil Durum Anahtarı/bıçağı | Dahil |
| Düğmeler | 4 |
| Sıklık | 433MHz |
| Transponder Çipi | ID49 HITAG PRO PCF7953V |
| FCC Kimliği | IYZBK1A |
| Durum | Orijinal |
| Uzak Tip | Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı |
| Ağırlık | 0.065 kg |
| Panik Butonu | HAYIR |
|---|---|
| Acil Durum Anahtarı/bıçağı | Dahil |
| Düğmeler | 4 |
| Sıklık | 433MHz |
| Transponder Çipi | ID49 HITAG PRO PCF7953V |
| FCC Kimliği | IYZBK1A |
|---|---|
| Durum | Orijinal |
| Uzak Tip | Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı |
| Ağırlık | 0.065 kg |
| Marka | Model | Yıl (Başlangıç–Bitiş) |
|---|---|---|
| BMW | ---- | 2022–2024 |
Orijinal BMW 2022-2024 Akıllı Yakınlık Anahtarı 4 Düğme 433MHz
Ürün Açıklaması
-
Bu bir Orijinal BMW Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarıdır.
- Bu anahtar tüm dahili elektronik parçalar, pil ve aktarıcı çipiyle birlikte gelir.
- Şunlarla uyumludur: FCC ID: IYZBK1A ve 433MHz frekans gerektiren BMW modelleri (2022-2024).
Özellikler:
Üretici : BMW (Orijinal OEM)
SKU: TL41804
FCC Kimliği: IYZBK1A
Düğmeler: (4) Kilitleme (BMW Logosu), Kilit Açma, Gövde ve Elmas (Yardımcı)
Panik Butonu: Hayır
Acil Durum Anahtarı/Bıçağı: Dahil (Kesilmemiş)
Tür: ANAHTARSIZ ÇALIŞTIRMA / Akıllı Yakınlık
Frekans: 433MHz
Transponder : ID49 HITAG PRO PCF7953V
Kapsanan Modeller
BMW Modelleri 2022 - 2024 (Lütfen FCC kimliğini ve sıklığını doğrulayın)
Önemli Tavsiyeler!
1- Teknik Özellikleri Doğrulayın: Siparişinizi vermeden önce lütfen kendi anahtarınızın aynı FCC ID'ye (IYZBK1A), frekansa (433MHz) ve transponder çipine (ID49 HITAG PRO) sahip olduğundan emin olun. Bunlar eşleşmiyorsa bu anahtar aracınızla eşleşmeyecektir.
2- Programlama Gereklidir: Bu uzaktan anahtarı aldıktan sonra, uzaktan kumanda elektroniklerini aracınızın immobilizer sistemine programlamak için onu yerel satıcınıza veya kalifiye bir otomotiv çilingirine götürmelisiniz.
3- Bıçak Kesme: Ürünle birlikte verilen acil durum kaydırılarak çıkarılabilen metal bıçak kesilmemiştir ve bir profesyonel tarafından orijinal anahtarınızdan kopyalanması gerekir.
Not:
Arabayı çalıştırmadan, kapıları açmadan veya anahtarsız yakınlık işlevlerini çalıştırmadan önce uzaktan kumandanın programlanması gerekir.

