
GMC Sierra 2019 2022 Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı P/N: 13591396 433MHz
5 Düğme FCC ID: HYQ1EA PCF7937E ID46 HITAG2 Uyumlu P/N: 5944140 Satış Sonrası Marka
MPN: 13591396
| Panik Butonu | Evet |
|---|---|
| Acil Durum Anahtarı/bıçağı | Dahil |
| Uyumlu Parça Numarası | 5944140 |
| Düğmeler | 5 |
| Sıklık | 433MHz |
| Transponder Çipi | ID46 HITAG2 PCF7937E |
| OEM Parça Numarası | 13591396 |
| Durum | Satış Sonrası Marka |
| Uzak Tip | Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı |
| Ağırlık | 0.06 kg |
| Panik Butonu | Evet |
|---|---|
| Acil Durum Anahtarı/bıçağı | Dahil |
| Uyumlu Parça Numarası | 5944140 |
| Düğmeler | 5 |
| Sıklık | 433MHz |
| Transponder Çipi | ID46 HITAG2 PCF7937E |
|---|---|
| OEM Parça Numarası | 13591396 |
| Durum | Satış Sonrası Marka |
| Uzak Tip | Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı |
| Ağırlık | 0.06 kg |
| Marka | Model | Yıl (Başlangıç–Bitiş) |
|---|---|---|
| GMC | Sierra | 2019–2022 |
Satış Sonrası GMC Sierra 2019-2022 Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı (P/N: 13591396)
Kamyonunuzun uzaktan kumandasını, özellikle 2019-2022 GMC Sierra modelleriyle uyumlu, bu yüksek kaliteli satış sonrası akıllı yakınlık anahtarıyla değiştirin veya yükseltin. Güvenilir erişim ve güvenlik sağlamak üzere tasarlanan bu uzaktan kumanda, bayilik tarafından değiştirilmeye karşı mükemmel, uygun maliyetli bir alternatiftir. Satın almadan önce gerekli parça numaranızın 13591396 veya 5944140 olduğunu doğrulayın.
Temel Özellikler:
-
OEM Parça Numarası: 13591396 (Uyumlu P/N: 5944140)
-
FCC Kimliği: HYQ1EA
-
Durum: Satış Sonrası Marka
-
Uyumluluk: GMC Sierra (2019, 2020, 2021, 2022)
-
Düğmeler: 5 (Kilitleme, Kilit Açma, Uzaktan Çalıştırma, Bagaj Kapağı, Panik)
-
Frekans: 433MHz
-
Transponder Çipi: ID46 HITAG2 PCF7937E
-
Acil Durum Anahtar Dili: Dahildir
-
Panik Düğmesi: Evet

