Add to Cart
TL34191

Orijinal Toyota Mirai 2016 2020 Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı P/N: 89904-62020
315MHz 4 Düğme FCC Kimliği: HYQ14FBA Kimliği 8A
SKU: TL34191
MPN: 89904-62020
Kategoriler
Markalar
$167.40
Min 1
Aksesuarlar
Teknik Özellikler
| Panik Butonu | Evet |
|---|---|
| Pil Türü | CR2032 |
| Kilitli değil | Evet |
| Acil Durum Anahtarı/bıçağı | Dahil Değil |
| Otomatik Başlatma Düğmesi | Dahil Değil |
| Bıçak Profili | OYUNCAK51 |
| entegre devre | 1551A-14FBA |
| Düğmeler | 4 |
| Sıklık | 315MHz |
| Transponder Çipi | Kimlik 8A |
| FCC Kimliği | HYQ14FBA |
| OEM Parça Numarası | 89904-62020 |
| Durum | Eşsiz |
| Uzak Tip | Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı |
| Ağırlık | 0.065 kg |
| Panik Butonu | Evet |
|---|---|
| Pil Türü | CR2032 |
| Kilitli değil | Evet |
| Acil Durum Anahtarı/bıçağı | Dahil Değil |
| Otomatik Başlatma Düğmesi | Dahil Değil |
| Bıçak Profili | OYUNCAK51 |
| entegre devre | 1551A-14FBA |
| Düğmeler | 4 |
| Sıklık | 315MHz |
|---|---|
| Transponder Çipi | Kimlik 8A |
| FCC Kimliği | HYQ14FBA |
| OEM Parça Numarası | 89904-62020 |
| Durum | Eşsiz |
| Uzak Tip | Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı |
| Ağırlık | 0.065 kg |
Uyumluluk1 Vehicles
| Marka | Model | Yıl (Başlangıç–Bitiş) |
|---|---|---|
| Toyota | Mirai | 2016–2020 |


