
Orijinal Kia EV6 2023 Akıllı Yakınlık Uzaktan Anahtar 4 Düğme 433MHz 95440-CV020
FCC Kimliği: CQOFN01050 ID46 HITAG AES PCF7961M
MPN: 95440-CV020
| Panik Butonu | Evet |
|---|---|
| Acil Durum Anahtarı/bıçağı | Dahil Değil |
| Düğmeler | 4 |
| Sıklık | 433MHz |
| Transponder Çipi | ID46 HITAG AES PCF7961M |
| FCC Kimliği | CQOFN01050 |
| OEM Parça Numarası | 95440-CV020 |
| Durum | Eşsiz |
| Uzak Tip | Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı |
| Ağırlık | 0.05 kg |
| Panik Butonu | Evet |
|---|---|
| Acil Durum Anahtarı/bıçağı | Dahil Değil |
| Düğmeler | 4 |
| Sıklık | 433MHz |
| Transponder Çipi | ID46 HITAG AES PCF7961M |
| FCC Kimliği | CQOFN01050 |
|---|---|
| OEM Parça Numarası | 95440-CV020 |
| Durum | Eşsiz |
| Uzak Tip | Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı |
| Ağırlık | 0.05 kg |
| Marka | Model | Yıl (Başlangıç–Bitiş) |
|---|---|---|
| Kia | EV6 | 2023 |
KIA EV6 2023 Orijinal Akıllı Uzaktan Kumanda Anahtarı 4 Düğme 433MHz 95440-CV020
Ürün Açıklaması:
Bu yepyeni, orijinal OEM akıllı uzaktan anahtar, KIA EV6 2023 için tasarlanmıştır. 4 düğmeye sahiptir ve 433MHz frekansında çalışır. Önemli olan, kusursuz performans için aracınızla uyumluluk sağlayan yüksek kaliteli OEM ürünüdür.
Temel Özellikler:
-
Parça Numaraları: 95440-CV020, 95440CV020
-
Ağırlık: 65 g
-
Pil Türü: CR2032 (dahil)
-
Transponder Kimliği: ID46 HITAG AES PCF7961M
-
Üretici: Orijinal
-
Yakınlık/Akıllı/Anahtarsız Çalıştırma: Evet
-
Uzak Blade: Dahil Değildir
-
FCC Kimliği: CQOFN01050
Donanım:
-
KIA EV6 2023

