Add to Cart
TL34097

Orijinal Ford Smart Proximity 2017 2021 P/N: HC3T-15K601-CD 868MHz
4 Düğme FCC Kimliği: A2C39434903 ID49 HITAG PRO PCF7953V
SKU: TL34097
MPN: HC3T-15K601-CD
Kategoriler
Markalar
$41.00
Min 1
Aksesuarlar
Teknik Özellikler
| Panik Butonu | HAYIR |
|---|---|
| Acil Durum Anahtarı/bıçağı | Dahil Değil |
| Anahtarsız Çalıştırma | Evet |
| Düğmeler | 4 |
| Sıklık | 868MHz |
| Transponder Çipi | ID49 HITAG PRO PCF7953V |
| FCC Kimliği | A2C39434903 |
| OEM Parça Numarası | HC3T-15K601-CD |
| Durum | Orijinal |
| Uzak Tip | Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı |
| Ağırlık | 0.065 kg |
| Panik Butonu | HAYIR |
|---|---|
| Acil Durum Anahtarı/bıçağı | Dahil Değil |
| Anahtarsız Çalıştırma | Evet |
| Düğmeler | 4 |
| Sıklık | 868MHz |
| Transponder Çipi | ID49 HITAG PRO PCF7953V |
| FCC Kimliği | A2C39434903 |
|---|---|
| OEM Parça Numarası | HC3T-15K601-CD |
| Durum | Orijinal |
| Uzak Tip | Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı |
| Ağırlık | 0.065 kg |
Uyumluluk1 Vehicles
| Marka | Model | Yıl (Başlangıç–Bitiş) |
|---|---|---|
| Ford | ---- | 2017–2021 |

