TL41920

Chevrolet Silverado Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumandası 2019 2020 315MHz 5 Düğme
FCC ID: HYQ1EA PCF7937E ID46 HITAG2 Satış Sonrası Marka
SKU: TL41920
Kategoriler
Markalar
$20.00
Min 1
Aksesuarlar
Teknik Özellikler
| Panik Butonu | Evet |
|---|---|
| Acil Durum Anahtarı/bıçağı | Dahil |
| Düğmeler | 5 |
| Sıklık | 315MHz |
| Transponder Çipi | ID46 HITAG2 PCF7937E |
| Durum | Satış Sonrası Marka |
| Uzak Tip | Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı |
| Ağırlık | 0.06 kg |
| Panik Butonu | Evet |
|---|---|
| Acil Durum Anahtarı/bıçağı | Dahil |
| Düğmeler | 5 |
| Sıklık | 315MHz |
| Transponder Çipi | ID46 HITAG2 PCF7937E |
|---|---|
| Durum | Satış Sonrası Marka |
| Uzak Tip | Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı |
| Ağırlık | 0.06 kg |
Chevrolet Silverado Smart Proximity 2019 2020 315 MHz 5 Düğme FCC Kimliği: HYQ1EA PCF7937E ID46 HITAG2 Satış Sonrası Marka
Kamyonunuzun uzaktan kumandasını, özellikle 2019-2020 Chevrolet Silverado modelleriyle uyumlu, bu yüksek kaliteli satış sonrası akıllı yakınlık anahtarıyla değiştirin veya yükseltin. Güvenilir erişim ve güvenlik sağlamak üzere tasarlanan bu uzaktan kumanda, bayilik tarafından değiştirilmeye karşı mükemmel, uygun maliyetli bir alternatiftir. Uygun uyumluluğu sağlamak için lütfen orijinal uzaktan kumandanızın FCC ID: HYQ1EA kullandığını ve 315MHz frekansta çalıştığını doğrulayın.
Temel Özellikler:
-
FCC Kimliği: HYQ1EA
-
Durum: Satış Sonrası Marka
-
Uyumluluk: Chevrolet Silverado (2019, 2020)
-
Düğmeler: 5
-
Frekans: 315 MHz
-
Transponder Çipi: ID46 HITAG2 PCF7937E
-
Acil Durum Anahtar Dili: Dahildir
-
Panik Düğmesi: Evet

