TL34791

Volkswagen Sharan Multivan 2009 2016 Normal Çevirme Anahtarı Uzaktan Kumanda P/N: 5K0 837 202 AD
434MHz 5 Düğme Kimliği 48 Megamos48 Satış Sonrası Marka
SKU: TL34791
MPN: MS 5K0 837 202
Kategoriler
Markalar
$20.00
Min 1
Teknik Özellikler
| Panik Butonu | Evet |
|---|---|
| Acil Durum Anahtarı/bıçağı | Dahil |
| Düğmeler | 5 |
| Sıklık | 434MHz |
| Transponder Çipi | Kimlik 48 ve Megamos48 |
| OEM Parça Numarası | MS 5K0 837 202 |
| Durum | Satış Sonrası Marka |
| Uzak Tip | Normal Çevirme Anahtarı Uzaktan Kumandası |
| Ağırlık | 0.055 kg |
| Panik Butonu | Evet |
|---|---|
| Acil Durum Anahtarı/bıçağı | Dahil |
| Düğmeler | 5 |
| Sıklık | 434MHz |
| Transponder Çipi | Kimlik 48 ve Megamos48 |
| OEM Parça Numarası | MS 5K0 837 202 |
|---|---|
| Durum | Satış Sonrası Marka |
| Uzak Tip | Normal Çevirme Anahtarı Uzaktan Kumandası |
| Ağırlık | 0.055 kg |
Uyumluluk8 Vehicles
| Marka | Model | Yıl (Başlangıç–Bitiş) |
|---|---|---|
| Volkswagen | Caravelle | 2016 |
| Volkswagen | Caravelle | 2009 |
| Volkswagen | Multivan | 2016 |
| Volkswagen | Multivan | 2009 |
| Volkswagen | Sharan | 2016 |
| Volkswagen | Sharan | 2009 |
| Volkswagen | T5 | 2016 |
| Volkswagen | T5 | 2009 |
