TL34793

Volkswagen Golf Beetle 2010 2016 Normal Çevirme Anahtarı Uzaktan Kumanda P/N: 561 837 202
315MHz 5 Düğme FCC ID: NBG010206T ID 48 Megamos48 Satış Sonrası Marka
SKU: TL34793
MPN: 561 837 202
Kategoriler
Markalar
$20.00
Min 1
Teknik Özellikler
| Panik Butonu | Evet |
|---|---|
| Acil Durum Anahtarı/bıçağı | Dahil |
| Düğmeler | 5 |
| Sıklık | 315MHz |
| Transponder Çipi | Kimlik 48 ve Megamos48 |
| FCC Kimliği | NBG010206T |
| OEM Parça Numarası | 561 837 202 |
| Durum | Satış Sonrası Marka |
| Uzak Tip | Normal Çevirme Anahtarı Uzaktan Kumandası |
| Ağırlık | 0.055 kg |
| Panik Butonu | Evet |
|---|---|
| Acil Durum Anahtarı/bıçağı | Dahil |
| Düğmeler | 5 |
| Sıklık | 315MHz |
| Transponder Çipi | Kimlik 48 ve Megamos48 |
| FCC Kimliği | NBG010206T |
|---|---|
| OEM Parça Numarası | 561 837 202 |
| Durum | Satış Sonrası Marka |
| Uzak Tip | Normal Çevirme Anahtarı Uzaktan Kumandası |
| Ağırlık | 0.055 kg |
Uyumluluk4 Vehicles
| Marka | Model | Yıl (Başlangıç–Bitiş) |
|---|---|---|
| Volkswagen | Beetle | 2012–2016 |
| Volkswagen | Beetle | 2010 |
| Volkswagen | CC | 2010–2016 |
| Volkswagen | Golf | 2010–2016 |
