TL33200

Orijinal Volkswagen Çevirme Anahtarı Uzaktan 2015 2020 P/N: 5G0959752 DE 434MHz
3 Düğme MEGAMOS AES MQB
SKU: TL33200
MPN: 5G0959752 DE
Kategoriler
Markalar
$35.00
Min 1
Aksesuarlar
Teknik Özellikler
| Panik Butonu | HAYIR |
|---|---|
| Düğmeler | 3 |
| Sıklık | 434MHz |
| Transponder Çipi | MEGAMOS AES MQB |
| OEM Parça Numarası | 5G0959752 DE |
| Durum | Eşsiz |
| Uzak Tip | Çevirme Anahtarı Uzaktan Kumandası |
| Ağırlık | 0.065 kg |
| Panik Butonu | HAYIR |
|---|---|
| Düğmeler | 3 |
| Sıklık | 434MHz |
| Transponder Çipi | MEGAMOS AES MQB |
| OEM Parça Numarası | 5G0959752 DE |
|---|---|
| Durum | Eşsiz |
| Uzak Tip | Çevirme Anahtarı Uzaktan Kumandası |
| Ağırlık | 0.065 kg |
Uyumluluk1 Vehicles
| Marka | Model | Yıl (Başlangıç–Bitiş) |
|---|---|---|
| Volkswagen | ---- | 2015–2020 |


