TL35554

Orijinal Volkswagen Proximity Çevirme Anahtarı Uzaktan Kumanda P/N: 5G0 959 752 M
433MHz 3 Düğme MEGAMOS AES MQB48
SKU: TL35554
MPN: 5G0 959 752 M
Kategoriler
Markalar
$60.00
Min 1
Teknik Özellikler
| Panik Butonu | HAYIR |
|---|---|
| Acil Durum Anahtarı/bıçağı | Dahil Değil |
| Anahtarsız Çalıştırma | Evet |
| Düğmeler | 3 |
| Sıklık | 433MHz |
| Transponder Çipi | MEGAMOS AES ve MQB48 |
| OEM Parça Numarası | 5G0 959 752 M |
| Durum | Orijinal |
| Uzak Tip | Yakınlık Çevirme Anahtarı Uzaktan Kumandası |
| Ağırlık | 0.06 kg |
| Panik Butonu | HAYIR |
|---|---|
| Acil Durum Anahtarı/bıçağı | Dahil Değil |
| Anahtarsız Çalıştırma | Evet |
| Düğmeler | 3 |
| Sıklık | 433MHz |
| Transponder Çipi | MEGAMOS AES ve MQB48 |
|---|---|
| OEM Parça Numarası | 5G0 959 752 M |
| Durum | Orijinal |
| Uzak Tip | Yakınlık Çevirme Anahtarı Uzaktan Kumandası |
| Ağırlık | 0.06 kg |
Orijinal Volkswagen Proximity Çevirme Anahtarı Uzaktan 3 Düğme 433MHz MQB48 Çip P/N: 5G0 959 752 M
