TL35471

Orijinal Volkswagen Passat Atlas 2018 2021 Akıllı Yakınlık Uzaktan Anahtar P/N: 3G0 959 752 BA
315MHz 4 Düğme FCC Kimliği: KR5FS14T MQB49
SKU: TL35471
MPN: 3G0 959 752 BA
Kategoriler
Markalar
$40.00
Min 1
Aksesuarlar
Teknik Özellikler
| Panik Butonu | HAYIR |
|---|---|
| Acil Durum Anahtarı/bıçağı | Dahil Değil |
| Anahtarsız Çalıştırma | Evet |
| Düğmeler | 4 |
| Sıklık | 315MHz |
| Transponder Çipi | MQB49 |
| FCC Kimliği | KR5FS14T |
| OEM Parça Numarası | 3G0 959 752 BA |
| Durum | Orijinal |
| Uzak Tip | Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı |
| Ağırlık | 0.035 kg |
| Panik Butonu | HAYIR |
|---|---|
| Acil Durum Anahtarı/bıçağı | Dahil Değil |
| Anahtarsız Çalıştırma | Evet |
| Düğmeler | 4 |
| Sıklık | 315MHz |
| Transponder Çipi | MQB49 |
| FCC Kimliği | KR5FS14T |
|---|---|
| OEM Parça Numarası | 3G0 959 752 BA |
| Durum | Orijinal |
| Uzak Tip | Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı |
| Ağırlık | 0.035 kg |
Uyumluluk3 Vehicles
| Marka | Model | Yıl (Başlangıç–Bitiş) |
|---|---|---|
| Volkswagen | Atlas | 2021 |
| Volkswagen | Atlas | 2018–2019 |
| Volkswagen | Passat | 2018–2020 |

