TL33471

Orijinal Renault MEGANE 3 Captur 2013 2017 Çevirme Anahtarı Uzaktan 434MHz
3 Düğme FCC Kimliği: CWTWB1G767 ID4A HITAG AES PCF7961M
SKU: TL33471
Kategoriler
Markalar
$19.00
Min 1
Teknik Özellikler
| Panik Butonu | HAYIR |
|---|---|
| Kilitli değil | Evet |
| Acil Durum Anahtarı/bıçağı | Dahil Değil |
| Bıçak Profili | NSN14 |
| Düğmeler | 3 |
| Sıklık | 434MHz |
| Transponder Çipi | ID4A HITAG AES PCF7961M |
| FCC Kimliği | CWTWB1G767 |
| Durum | Orijinal |
| Uzak Tip | Çevirme Anahtarı Uzaktan Kumandası |
| Ağırlık | 0.056 kg |
| Panik Butonu | HAYIR |
|---|---|
| Kilitli değil | Evet |
| Acil Durum Anahtarı/bıçağı | Dahil Değil |
| Bıçak Profili | NSN14 |
| Düğmeler | 3 |
| Sıklık | 434MHz |
| Transponder Çipi | ID4A HITAG AES PCF7961M |
|---|---|
| FCC Kimliği | CWTWB1G767 |
| Durum | Orijinal |
| Uzak Tip | Çevirme Anahtarı Uzaktan Kumandası |
| Ağırlık | 0.056 kg |
Uyumluluk5 Vehicles
| Marka | Model | Yıl (Başlangıç–Bitiş) |
|---|---|---|
| Renault | Captur | 2013–2017 |
| Renault | Dacia | 2013–2017 |
| Renault | Kadjar | 2013–2017 |
| Renault | MEGANE 3 | 2013–2017 |
| Renault | Symbol | 2013–2017 |
