Mercedes BGA Krom Anahtar Uzaktan Kumanda Kabı, Blade 4 Düğmeli Satış Sonrası Marka
SKU: TL32987
$4.50
Add to Cart
Add to Cart
Kargo Bilgilendirmesi: Orta Doğu'daki mevcut gerginlikler ve özellikle BAE'deki operasyonları etkileyen durumlar nedeniyle olası kargo gecikmeleri için içtenlikle özür dileriz. Paketinizin eksiksiz ve sağlam bir şekilde ulaşacağından emin olabilirsiniz. Sabrınız için teşekkür ederiz.

4 Düğme (Yedek Parça Olarak Kullanılır)
| Panik Butonu | Evet |
|---|---|
| Acil Durum Anahtarı/bıçağı | Dahil Değil |
| Anahtarsız Çalıştırma | Evet |
| Düğmeler | 4 |
| Sıklık | 315MHz |
| Durum | Orijinal |
| Uzak Tip | Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı |
| Ağırlık | 0.065 kg |
| Panik Butonu | Evet |
|---|---|
| Acil Durum Anahtarı/bıçağı | Dahil Değil |
| Anahtarsız Çalıştırma | Evet |
| Düğmeler | 4 |
| Sıklık | 315MHz |
|---|---|
| Durum | Orijinal |
| Uzak Tip | Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı |
| Ağırlık | 0.065 kg |
| Marka | Model | Yıl (Başlangıç–Bitiş) |
|---|---|---|
| Mercedes Benz | C180 | 2014–2020 |
| Mercedes Benz | C200 | 2014–2020 |
Orijinal Mercedes Benz C180 C200 FBS4 Smart Proximity 2014 2020 315MHz 4 Düğme (Yedek Parça Olarak Kullanılır)