Mercedes Benz Maybach 2019-2021 Akıllı Anahtar Uzaktan Kumandası İçin Acil Anahtar
SKU: TL34161
$2.00
Add to Cart
Add to Cart
Kargo Bilgilendirmesi: Orta Doğu'daki mevcut gerginlikler ve özellikle BAE'deki operasyonları etkileyen durumlar nedeniyle olası kargo gecikmeleri için içtenlikle özür dileriz. Paketinizin eksiksiz ve sağlam bir şekilde ulaşacağından emin olabilirsiniz. Sabrınız için teşekkür ederiz.

433 MHz FCC ID: IYZMS4 (Yedek Parça Olarak Kullanılır)
| Panik Butonu | HAYIR |
|---|---|
| Acil Durum Anahtarı/bıçağı | Dahil |
| Düğmeler | 3 |
| Sıklık | 433MHz |
| FCC Kimliği | IYZMS4 |
| Durum | Orijinal |
| Uzak Tip | Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı |
| Ağırlık | 0.065 kg |
| Panik Butonu | HAYIR |
|---|---|
| Acil Durum Anahtarı/bıçağı | Dahil |
| Düğmeler | 3 |
| Sıklık | 433MHz |
| FCC Kimliği | IYZMS4 |
|---|---|
| Durum | Orijinal |
| Uzak Tip | Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı |
| Ağırlık | 0.065 kg |
| Marka | Model | Yıl (Başlangıç–Bitiş) |
|---|---|---|
| Mercedes Benz | Maybach | 2019–2021 |
Araba uzaktan kumandası Ürün Numarası: TL34098
Bu Ürün Ağırlığı: 65G