Subaru Tüm Modeller 2013-2021 Akıllı Anahtar Uzaktan Kumanda Kabı 3+1 Düğme Satış Sonrası Marka
SKU: TL35279
$8.50
Add to Cart
Add to Cart
Kargo Bilgilendirmesi: Orta Doğu'daki mevcut gerginlikler ve özellikle BAE'deki operasyonları etkileyen durumlar nedeniyle olası kargo gecikmeleri için içtenlikle özür dileriz. Paketinizin eksiksiz ve sağlam bir şekilde ulaşacağından emin olabilirsiniz. Sabrınız için teşekkür ederiz.

4D Çip FT21-5801D
| Panik Butonu | Evet |
|---|---|
| Kilitli değil | Evet |
| Otomatik Başlatma Düğmesi | Dahil Değil |
| Anahtarsız Çalıştırma | Evet |
| Düğmeler | 4 |
| Lonsdor Uzaktan Tip | Akıllı Uzaktan Kumanda ve PCB'ler |
| Sıklık | 433MHz |
| Transponder Çipi | Kimlik 4D |
| OEM Parça Numarası | FT21-5801D |
| Durum | Satış Sonrası Marka |
| Ağırlık | 0.045 kg |
| Panik Butonu | Evet |
|---|---|
| Kilitli değil | Evet |
| Otomatik Başlatma Düğmesi | Dahil Değil |
| Anahtarsız Çalıştırma | Evet |
| Düğmeler | 4 |
| Lonsdor Uzaktan Tip | Akıllı Uzaktan Kumanda ve PCB'ler |
| Sıklık | 433MHz |
|---|---|
| Transponder Çipi | Kimlik 4D |
| OEM Parça Numarası | FT21-5801D |
| Durum | Satış Sonrası Marka |
| Ağırlık | 0.045 kg |
LÜTFEN DİKKAT: RSK-SUB anahtarları için kaybedilen tüm anahtarlar LONSDOR veya ABRITES ile yapılabilir