TL22501

Orijinal Hyundai GRAND STAREX H1 2015 2018 Çevirme Anahtarı Uzaktan P/N: 95430-4H400
433MHz 2 Düğme FCC ID: OKA-420T ID 46 PCF7936A Hitag 2 Uyumlu P/N: 95430-4H300
SKU: TL22501
MPN: 95430-4H400, 95430-4H300
Kategoriler
Markalar
$52.50
Min 1
Aksesuarlar
Teknik Özellikler
| Pil Türü | CR2032 |
|---|---|
| Kilitli değil | Evet |
| Acil Durum Anahtarı/bıçağı | Dahil Değil |
| Düğmeler | 2 |
| Sıklık | 433MHz |
| Transponder Çipi | Kimlik 46, PCF7936A ve Hitag 2 |
| FCC Kimliği | OKA-420T |
| OEM Parça Numarası | 95430-4H400 ve 95430-4H300 |
| Durum | Eşsiz |
| Uzak Tip | Çevirme Anahtarı Uzaktan Kumandası |
| Ağırlık | 0.065 kg |
| Pil Türü | CR2032 |
|---|---|
| Kilitli değil | Evet |
| Acil Durum Anahtarı/bıçağı | Dahil Değil |
| Düğmeler | 2 |
| Sıklık | 433MHz |
| Transponder Çipi | Kimlik 46, PCF7936A ve Hitag 2 |
| FCC Kimliği | OKA-420T |
|---|---|
| OEM Parça Numarası | 95430-4H400 ve 95430-4H300 |
| Durum | Eşsiz |
| Uzak Tip | Çevirme Anahtarı Uzaktan Kumandası |
| Ağırlık | 0.065 kg |
Uyumluluk2 Vehicles
| Marka | Model | Yıl (Başlangıç–Bitiş) |
|---|---|---|
| Hyundai | GRAND STAREX | 2015–2018 |
| Hyundai | H1 | 2015–2018 |
Yepyeni Hyundai H1 2016-2020 Orijinal Çevirmeli Uzaktan Anahtar 2 Düğme 433MHz 95430-4H400 95430-4H300, FCCID: OKA-420T
ÖĞE KODU TL22501 ile Yeni Marka Üretici Hyundai Orijinal/OEM ÜreticiHangi Üretici Parça Numarası? 95430-4H400 / 95430-4H300, 95430-4H300
Anahtarda kaç düğme var? 2 DÜĞME
PARÇA NUMARASI Nedir? 95430-4H400 95430-4H300
ve Frekans 433 MHz ve Rengi Siyah
Remote Blade mi? Dahil Değil
FCC ID OKA-420T(TQ-TP) ve Ağırlık 75 g ve TRANSPONDER CHIP 7936A


