TL33040

Honda Accord Kafa Anahtarı Uzaktan 2008 2012 P/N: 72147-TAO-W2 433MHz
2 Düğme FCC ID: 5WK49309 04 ID 46 Satış Sonrası
SKU: TL33040
MPN: 72147-TAO-W2
Kategoriler
Markalar
$20.79
Min 1
Teknik Özellikler
| Panik Butonu | HAYIR |
|---|---|
| Düğmeler | 2 |
| Sıklık | 433MHz |
| Transponder Çipi | Kimlik 46 |
| FCC Kimliği | 5WK49309 04 |
| OEM Parça Numarası | 72147-TAO-W2 |
| Durum | Satış Sonrası Marka |
| Uzak Tip | Kafa Anahtarı Uzaktan Kumandası |
| Ağırlık | 0.065 kg |
| Panik Butonu | HAYIR |
|---|---|
| Düğmeler | 2 |
| Sıklık | 433MHz |
| Transponder Çipi | Kimlik 46 |
| FCC Kimliği | 5WK49309 04 |
| OEM Parça Numarası | 72147-TAO-W2 |
|---|---|
| Durum | Satış Sonrası Marka |
| Uzak Tip | Kafa Anahtarı Uzaktan Kumandası |
| Ağırlık | 0.065 kg |
Uyumluluk1 Vehicles
| Marka | Model | Yıl (Başlangıç–Bitiş) |
|---|---|---|
| Honda | Accord | 2008–2012 |
