TL33473

Orijinal Lexus LS430 Smart Proximity 2004 2006 P/N: 89994-50291 314MHz
3 Düğme TIRIS DST40 - Korece
SKU: TL33473
MPN: 89994-50291
Kategoriler
Markalar
$159.50
Min 1
Teknik Özellikler
| Panik Butonu | HAYIR |
|---|---|
| Acil Durum Anahtarı/bıçağı | Dahil Değil |
| Anahtarsız Çalıştırma | Evet |
| Düğmeler | 3 |
| Sıklık | 314MHz |
| Transponder Çipi | TIRİS DST40 |
| OEM Parça Numarası | 89994-50291 |
| Durum | Eşsiz |
| Uzak Tip | Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı |
| Ağırlık | 0.065 kg |
| Panik Butonu | HAYIR |
|---|---|
| Acil Durum Anahtarı/bıçağı | Dahil Değil |
| Anahtarsız Çalıştırma | Evet |
| Düğmeler | 3 |
| Sıklık | 314MHz |
| Transponder Çipi | TIRİS DST40 |
|---|---|
| OEM Parça Numarası | 89994-50291 |
| Durum | Eşsiz |
| Uzak Tip | Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı |
| Ağırlık | 0.065 kg |
Uyumluluk2 Vehicles
| Marka | Model | Yıl (Başlangıç–Bitiş) |
|---|---|---|
| Lexus | LS430 | 2006 |
| Lexus | LS430 | 2004 |
