Hyundai Santa Fe Kia Sportage Cerato 2012-2013 Anahtar Dili 81996-2M020
SKU: TL24101
$1.10
Add to Cart
Add to Cart
Kargo Bilgilendirmesi: Orta Doğu'daki mevcut gerginlikler ve özellikle BAE'deki operasyonları etkileyen durumlar nedeniyle olası kargo gecikmeleri için içtenlikle özür dileriz. Paketinizin eksiksiz ve sağlam bir şekilde ulaşacağından emin olabilirsiniz. Sabrınız için teşekkür ederiz.

433MHz 3 Düğme FCC ID: SVI-MDFEU03 ID 46 Hitag 2 PCF7952
| Pil Türü | CR2032 |
|---|---|
| Kilitli değil | Evet |
| Acil Durum Anahtarı/bıçağı | Dahil Değil |
| Düğmeler | 3 |
| Sıklık | 433MHz |
| Transponder Çipi | Kimlik 46, Hitag 2 ve PCF7952 |
| FCC Kimliği | SVI-MDFEU03 |
| OEM Parça Numarası | 95440-1R500 |
| Durum | Eşsiz |
| Uzak Tip | Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı |
| Ağırlık | 0.065 kg |
| Pil Türü | CR2032 |
|---|---|
| Kilitli değil | Evet |
| Acil Durum Anahtarı/bıçağı | Dahil Değil |
| Düğmeler | 3 |
| Sıklık | 433MHz |
| Transponder Çipi | Kimlik 46, Hitag 2 ve PCF7952 |
| FCC Kimliği | SVI-MDFEU03 |
|---|---|
| OEM Parça Numarası | 95440-1R500 |
| Durum | Eşsiz |
| Uzak Tip | Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı |
| Ağırlık | 0.065 kg |
| Marka | Model | Yıl (Başlangıç–Bitiş) |
|---|---|---|
| Hyundai | Accent | 2011–2014 |
| Hyundai | I30 | 2011–2015 |
| Hyundai | I45 | 2010–2015 |
| Hyundai | SOLARIS | 2011–2016 |
| Hyundai | Santa Fe | 2009–2012 |
| Hyundai | Sonata | 2009–2013 |
| Hyundai | Tucson | 2010–2014 |
| Hyundai | Tucson IX35 | 2010–2014 |
| Hyundai | VERNA | 2014–2017 |
| Hyundai | Veloster | 2011–2018 |