Orijinal Hyundai Elantra 2012 Flip Insert Anahtar Dil 81996-3X000 81996-3X001
SKU: TL24124
$3.15
Add to Cart
Add to Cart
Kargo Bilgilendirmesi: Orta Doğu'daki mevcut gerginlikler ve özellikle BAE'deki operasyonları etkileyen durumlar nedeniyle olası kargo gecikmeleri için içtenlikle özür dileriz. Paketinizin eksiksiz ve sağlam bir şekilde ulaşacağından emin olabilirsiniz. Sabrınız için teşekkür ederiz.

433MHz 3 Düğme FCC ID: OKA-186T PCF7936A Hitag 2 Uyumlu P/N: 95430-3X101
| Pil Türü | CR2032 |
|---|---|
| Kilitli değil | Evet |
| Acil Durum Anahtarı/bıçağı | Dahil Değil |
| Düğmeler | 3 |
| Sıklık | 433MHz |
| Transponder Çipi | PCF7936A ve Hitag 2 |
| FCC Kimliği | OKA-186T |
| OEM Parça Numarası | 95430-3X100 ve 95430-3X101 |
| Durum | Eşsiz |
| Uzak Tip | Çevirme Anahtarı Uzaktan Kumandası |
| Ağırlık | 0.065 kg |
| Pil Türü | CR2032 |
|---|---|
| Kilitli değil | Evet |
| Acil Durum Anahtarı/bıçağı | Dahil Değil |
| Düğmeler | 3 |
| Sıklık | 433MHz |
| Transponder Çipi | PCF7936A ve Hitag 2 |
| FCC Kimliği | OKA-186T |
|---|---|
| OEM Parça Numarası | 95430-3X100 ve 95430-3X101 |
| Durum | Eşsiz |
| Uzak Tip | Çevirme Anahtarı Uzaktan Kumandası |
| Ağırlık | 0.065 kg |
| Marka | Model | Yıl (Başlangıç–Bitiş) |
|---|---|---|
| Hyundai | Elantra | 2011–2016 |