Add to Cart
TL32752

Orijinal Ford Edge Explorer Smart Proximity 2017 2019 P/N: HS7Z-15K601-E
868MHz 4 Düğme ID49 HITAG PRO PCF7953V
SKU: TL32752
MPN: HS7Z-15K601-E
Kategoriler
Markalar
$47.00
Min 1
Aksesuarlar
Teknik Özellikler
| Panik Butonu | HAYIR |
|---|---|
| Acil Durum Anahtarı/bıçağı | Dahil Değil |
| Anahtarsız Çalıştırma | Evet |
| Düğmeler | 4 |
| Sıklık | 868MHz |
| Transponder Çipi | ID49 HITAG PRO PCF7953V |
| OEM Parça Numarası | HS7Z-15K601-E |
| Durum | Eşsiz |
| Uzak Tip | Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı |
| Ağırlık | 0.04 kg |
| Panik Butonu | HAYIR |
|---|---|
| Acil Durum Anahtarı/bıçağı | Dahil Değil |
| Anahtarsız Çalıştırma | Evet |
| Düğmeler | 4 |
| Sıklık | 868MHz |
| Transponder Çipi | ID49 HITAG PRO PCF7953V |
|---|---|
| OEM Parça Numarası | HS7Z-15K601-E |
| Durum | Eşsiz |
| Uzak Tip | Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı |
| Ağırlık | 0.04 kg |
Uyumluluk2 Vehicles
| Marka | Model | Yıl (Başlangıç–Bitiş) |
|---|---|---|
| Ford | Edge | 2017–2019 |
| Ford | Explorer | 2017–2019 |
Ford Expedition 2018 Orijinal Akıllı Anahtar Uzaktan Kumandası 4 Düğme 868MHz
Üretici Ford Expedition 2018'den Akıllı Uzaktan Anahtar, Ürün Kodu: TL32752 ve Frekans 868 MHz4 Düğmeli ve ANAHTARSIZ ÇALIŞTIR
PARÇA NUMARASI: HS7Z-15K601-E ve RENK: Siyah
Panik Yok ve Remote Blade Dahil Değil

