Akıllı Anahtar Uzaktan Kumandası için Chevrolet Corvette 2020 Acil Anahtar Dili
SKU: TL34254
$1.25
Add to Cart
Add to Cart

5 Düğme ID 49 Satış Sonrası
| Panik Butonu | Evet |
|---|---|
| Acil Durum Anahtarı/bıçağı | Dahil |
| Düğmeler | 5 |
| Sıklık | 433MHz |
| Transponder Çipi | HITAG PRO ID49 |
| OEM Parça Numarası | 13538860 |
| Durum | Satış Sonrası Marka |
| Uzak Tip | Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı |
| Ağırlık | 0.062 kg |
| Panik Butonu | Evet |
|---|---|
| Acil Durum Anahtarı/bıçağı | Dahil |
| Düğmeler | 5 |
| Sıklık | 433MHz |
| Transponder Çipi | HITAG PRO ID49 |
| OEM Parça Numarası | 13538860 |
|---|---|
| Durum | Satış Sonrası Marka |
| Uzak Tip | Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı |
| Ağırlık | 0.062 kg |
| Marka | Model | Yıl (Başlangıç–Bitiş) |
|---|---|---|
| Cadillac | CT4 | 2020–2022 |
| Cadillac | CT5 | 2020–2022 |
Cadillac CT4 CT5 2020-2022 Akıllı Anahtar Uzaktan 4+1 Düğme 433 MHz ID49 Çip P/N: 13538860 Satış Sonrası Marka