TL36259

BMW CAS4 Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı 315MHz 4 Düğme PCF7953P
ID49 HITAG PRO PCF7953V Orijinal Kart Çin Kapağı
SKU: TL36259
Kategoriler
Markalar
$15.00
Min 1
Teknik Özellikler
| Panik Butonu | HAYIR |
|---|---|
| Acil Durum Anahtarı/bıçağı | Dahil |
| Anahtarsız Çalıştırma | Evet |
| DURUM | yeni ve Orijinal Pano Çin Kapağı |
| Düğmeler | 4 |
| Sıklık | 315MHz |
| Transponder Çipi | PCF7953P ve ID49 HITAG PRO PCF7953V |
| Uzak Tip | Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı |
| Ağırlık | 0.065 kg |
| Panik Butonu | HAYIR |
|---|---|
| Acil Durum Anahtarı/bıçağı | Dahil |
| Anahtarsız Çalıştırma | Evet |
| DURUM | yeni ve Orijinal Pano Çin Kapağı |
| Düğmeler | 4 |
| Sıklık | 315MHz |
|---|---|
| Transponder Çipi | PCF7953P ve ID49 HITAG PRO PCF7953V |
| Uzak Tip | Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı |
| Ağırlık | 0.065 kg |
BMW CAS4 Akıllı Anahtar Uzaktan Kumandası 4 Düğme 315MHz PCF7945P-ID49 Çipli Orijinal Kart, Çin Kapaklı - Kart 04
