
Orijinal Toyota Raize 2023 Kafa Anahtarı Uzaktan Kumanda P/N: 89070-BZ461 2 Düğme
433MHz ID4A HITAG AES PCF7961M PCF7939MA Uyumlu P/N: 89070-BZ462
MPN: 89070-BZ461
| Panik Butonu | HAYIR |
|---|---|
| Acil Durum Anahtarı/bıçağı | Dahil |
| Uyumlu Parça Numarası | 89070-BZ462 |
| Düğmeler | 2 |
| Sıklık | 433MHz |
| Transponder Çipi | PCF7939MA ve ID4A HITAG AES PCF7961M |
| OEM Parça Numarası | 89070-BZ461 |
| Durum | Eşsiz |
| Uzak Tip | Kafa Anahtarı Uzaktan Kumandası |
| Ağırlık | 0.045 kg |
| Panik Butonu | HAYIR |
|---|---|
| Acil Durum Anahtarı/bıçağı | Dahil |
| Uyumlu Parça Numarası | 89070-BZ462 |
| Düğmeler | 2 |
| Sıklık | 433MHz |
| Transponder Çipi | PCF7939MA ve ID4A HITAG AES PCF7961M |
|---|---|
| OEM Parça Numarası | 89070-BZ461 |
| Durum | Eşsiz |
| Uzak Tip | Kafa Anahtarı Uzaktan Kumandası |
| Ağırlık | 0.045 kg |
| Marka | Model | Yıl (Başlangıç–Bitiş) |
|---|---|---|
| Toyota | Raize | 2023 |
Orijinal Toyota Raize 2023 Head Key Uzaktan Kumanda P/N: 89070-BZ461 2 Düğme 433MHz ID4A HITAG AES PCF7961M PCF7939MA Uyumlu P/N: 89070-BZ462
2023 Toyota Raize için özel olarak tasarlanmış orijinal 2 düğmeli kafa anahtarı uzaktan kumandası. Fabrikada değiştirilebilen bu eksiksiz uzaktan kumanda (Parça Numarası: 89070-BZ461), güvenilir bir 433MHz frekansta çalışır ve kesintisiz anahtarsız giriş ve ateşleme performansı sağlamak için entegre bir ID4A HITAG AES transponder çipine sahiptir. Aracınızın kilitleri için kopyalanmaya hazır, sabit, kesilmemiş bir metal anahtar diliyle birlikte gelir.
Temel Özellikler:
-
Uyumluluk: Toyota Raize (2023)
-
OEM Parça Numarası: 89070-BZ461 (P/N ile uyumlu: 89070-BZ462)
-
Düğmeler: 2 (Kilitle, Kilidi Aç)
-
Frekans: 433 MHz
-
Transponder Çipi: ID4A HITAG AES (PCF7961M / PCF7939MA)
-
Durum: Orijinal
-
Tür: Uzaktan Kumanda Anahtarı
-
Anahtar Dili: Kesilmemiş bıçak dahil (uzak kafaya entegre)
Not: Bu tam bir elektronik kafa anahtarıdır. Aracınızın immobilizerini çalıştıracak şekilde kalifiye bir otomotiv çilingiri veya bayisi tarafından programlanmalı ve metal bıçağı kilitlerinize uyacak şekilde kesilmelidir
