
Toyota Camry 2012-2015 Uzaktan Anahtar P/N: 89070-06460 4 Düğme 433MHz
Satış Sonrası Marka
MPN: 89070-06460
Toyota 2010-2016 Kafa Anahtarı Uzaktan Kabuk 3 Düğme Satış Sonrası Marka
Toyota 2010-2016 Kafa Anahtarı Uzaktan Kabuk 4 Düğme Satış Sonrası Marka
| Panik Butonu | Evet |
|---|---|
| Düğmeler | 4 |
| Sıklık | 433MHz |
| OEM Parça Numarası | 89070-06460 |
| Durum | Satış Sonrası Marka |
| Uzak Tip | Modül |
| Ağırlık | 0.02 kg |
| Panik Butonu | Evet |
|---|---|
| Düğmeler | 4 |
| Sıklık | 433MHz |
| OEM Parça Numarası | 89070-06460 |
| Durum | Satış Sonrası Marka |
|---|---|
| Uzak Tip | Modül |
| Ağırlık | 0.02 kg |
| Marka | Model | Yıl (Başlangıç–Bitiş) |
|---|---|---|
| Toyota | Camry | 2012–2015 |
Toyota Camry 2012-2015 Uzaktan Anahtar P/N: 89070-06460 4 Düğme 433MHz Satış Sonrası Marka
Bu, 2012-2015 Toyota Camry için tasarlanmış yüksek kaliteli bir Satış Sonrası Yedek Uzaktan Modül'dür. Bu öğe, mevcut anahtar kabuğunuzun içindeki hasarlı veya çalışmayan devre kartını değiştirmeye yönelik dahili verici birimidir (PCB/Module). 433MHz'de çalışır ve 4 düğmeye sahiptir.
Temel Özellikler:
-
Ürün Türü: Dahili Uzaktan Modül (Anahtar kabuğu ve blade dahil DEĞİLDİR).
-
Durum: Satış Sonrası Marka.
-
Frekans: 433 MHz.
-
4 Düğmeli Arayüz: Kilitleme, Kilidi Açma, Gövde ve Panik.
-
Pil Türü: CR2016 3V (Para hücresi).
Teknik Özellikler:
| Özellik | Şartname |
| SKU | TL41770 |
| OEM Parça Numarası | 89070-06460 |
| Frekans | 433MHz |
| Düğmeler | 4 (Panik ile) |
| Uzaktan Kumanda Türü | Modül / Devre Kartı |
| Pil | CR2016 |
| Ağırlık | 0,02 KG |




