
Orijinal Nissan Z 2023 Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı P/N: 285E3-6GP1A 3 Düğme
433MHz ID4A HITAG AES PCF7961M NCF29A1M
MPN: 285E3-6GP1A
| Panik Butonu | Evet |
|---|---|
| Acil Durum Anahtarı/bıçağı | Dahil Değil |
| Uyumlu Parça Numarası | 285E3-9BU1A |
| Düğmeler | 3 |
| Sıklık | 433MHz |
| Transponder Çipi | NCF29A1M ve ID4A HITAG AES PCF7961M |
| OEM Parça Numarası | 285E3-6GP1A |
| Durum | Eşsiz |
| Uzak Tip | Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı |
| Ağırlık | 0.055 kg |
| Panik Butonu | Evet |
|---|---|
| Acil Durum Anahtarı/bıçağı | Dahil Değil |
| Uyumlu Parça Numarası | 285E3-9BU1A |
| Düğmeler | 3 |
| Sıklık | 433MHz |
| Transponder Çipi | NCF29A1M ve ID4A HITAG AES PCF7961M |
|---|---|
| OEM Parça Numarası | 285E3-6GP1A |
| Durum | Eşsiz |
| Uzak Tip | Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı |
| Ağırlık | 0.055 kg |
Orijinal Nissan Z 2023 Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı P/N: 285E3-6GP1A 3 Düğme 433MHz ID4A HITAG AES PCF7961M NCF29A1M
Bu Orijinal Nissan Z Akıllı Yakınlık Uzaktan Kumanda Anahtarı, 2023 Nissan Z aracınız için fabrikada satılan orijinal bir yedek parçadır. Aracınızın anahtarsız giriş ve bas-çalıştırma sistemleriyle kusursuz bir şekilde entegre olacak şekilde tasarlanan bu uzaktan kumanda, güvenilir performans ve güvenlik sağlar. Üç metalik düğme (Kilitleme, Kilit Açma, Panik) içeren şık siyah bir tasarıma sahiptir.
Not: Bu ürün, acil durum anahtar dilini içermez.
Teknik Özellikler:
-
Üretici: Orijinal
-
Parça Numarası: 285E3-6GP1A / 285E36GP1A
-
Uyumlu Parça Numarası: 285E3-5B01A
-
FCC Kimliği: KR5TXN7
-
IC: 7812D-TXN7
-
Frekans: 433,92 MHz
-
Düğmeler: 3 (Kilitle, Kilidi Aç, Panik)
-
Transponder Çipi: ID4A HITAG AES PCF7961M / NCF29A1M
-
Renk: Siyah
-
Ağırlık: 0,055 KG

