TL41936

Refurbished Audi Q3 Normal Remote Key 434MHz 3 Buttons
HITAG Audi PCF7945A
SKU: TL41936
Categories
Brands
$40.00
Min 1
Accessories
Specifications
| Panic Button | No |
|---|---|
| Emergency Key/blade | Not Included |
| Buttons | 3 |
| Frequency | 434MHz |
| Transponder Chip | HITAG and PCF7945A |
| Status | Refurbished |
| Remote Type | Normal Remote Key |
| Weight | 0.07 kg |
| Panic Button | No |
|---|---|
| Emergency Key/blade | Not Included |
| Buttons | 3 |
| Frequency | 434MHz |
| Transponder Chip | HITAG and PCF7945A |
|---|---|
| Status | Refurbished |
| Remote Type | Normal Remote Key |
| Weight | 0.07 kg |
Refurbished Audi Q3 Normal Remote Key 434MHz 3 Buttons HITAG Audi PCF7945A
Secure your Audi Q3 with this high-quality refurbished 3-button remote key. Professionally restored to full working condition, this remote operates on a reliable 434MHz frequency and comes fully equipped with a HITAG Audi PCF7945A transponder chip, ready to be programmed to your vehicle's immobilizer and keyless entry system.
Key Features:
-
Compatibility: Audi Q3
-
Frequency: 434MHz
-
Transponder Chip: HITAG Audi PCF7945A
-
Buttons: 3 (Lock, Trunk, Unlock)
-
Status: Refurbished (SKU: TL41936)

