
Original Jac Shuailing T8 Smart Proximity Remote Key P/N: 3605800U0011 3 Buttons
433MHz ID47 HITAG3 PCF7953
MPN: 3605800U0011
| Panic Button | Yes |
|---|---|
| Emergency Key/blade | Included |
| Buttons | 3 |
| Frequency | 433MHz |
| Transponder Chip | ID47 HITAG3 PCF7953 |
| OEM Part Number | 3605800U0011 |
| Status | Original |
| Remote Type | Smart Proximity Remote Key |
| Weight | 0.065 kg |
| Panic Button | Yes |
|---|---|
| Emergency Key/blade | Included |
| Buttons | 3 |
| Frequency | 433MHz |
| Transponder Chip | ID47 HITAG3 PCF7953 |
| OEM Part Number | 3605800U0011 |
|---|---|
| Status | Original |
| Remote Type | Smart Proximity Remote Key |
| Weight | 0.065 kg |
Original JAC Shuailing T8 Smart Proximity Remote Key - P/N: 3605800U0011
Original JAC Shuailing T8 Smart Proximity Remote Key. Specifically engineered and identified by OEM part number 3605800U0011, this factory-original smart key is the exact replacement needed for compatible JAC Shuailing T8 models.
This remote features a 3-button design (Lock, Unlock, and Panic/Alarm) and is equipped with a highly secure ID47 HITAG3 PCF7953 transponder chip. Operating on a 433MHz frequency, part number 3605800U0011 provides seamless integration with your vehicle's factory immobilizer and proximity entry systems.
Product Specifications:
-
OEM Part Number: 3605800U0011
-
Condition: Original
-
Brand/Model: JAC Motors / Shuailing T8
-
Remote Type: Smart Proximity Remote Key
-
Frequency: 433MHz
-
Transponder Chip: ID47 HITAG3 PCF7953
-
Buttons: 3 (Lock, Unlock, Panic/Alarm)
-
Panic Button: Yes
-
Emergency Key/Blade: Included (Uncut)
