TL33872

Genuine Kia Niro 2020 2022 Flip Key Remote P/N: 95430-G5300 433MHz
4 Buttons FCC ID: SY5SKRGE04 DST80 TIRIS ID 60
SKU: TL33872
MPN: 95430-G5300
Categories
Brands
$63.25
Min 1
Accessories
Specifications
| Panic Button | Yes |
|---|---|
| Battery Type | CR2032 |
| Unlocked | Yes |
| Emergency Key/blade | Not Included |
| Buttons | 4 |
| Frequency | 433MHz |
| Transponder Chip | DST80, TIRIS, and ID 60 |
| FCC ID | SY5SKRGE04 |
| OEM Part Number | 95430-G5300 |
| Status | Genuine |
| Remote Type | Flip Key Remote |
| Weight | 0.065 kg |
| Panic Button | Yes |
|---|---|
| Battery Type | CR2032 |
| Unlocked | Yes |
| Emergency Key/blade | Not Included |
| Buttons | 4 |
| Frequency | 433MHz |
| Transponder Chip | DST80, TIRIS, and ID 60 |
|---|---|
| FCC ID | SY5SKRGE04 |
| OEM Part Number | 95430-G5300 |
| Status | Genuine |
| Remote Type | Flip Key Remote |
| Weight | 0.065 kg |
Compatibility1 Vehicles
| Brand | Model | Year (From–To) |
|---|---|---|
| Kia | Niro | 2020–2022 |


