TL33200

Genuine Volkswagen Flip Key Remote 2015 2020 P/N: 5G0959752 DE 434MHz
3 Buttons MEGAMOS AES MQB
SKU: TL33200
MPN: 5G0959752 DE
Categories
Brands
$35.00
Min 1
Accessories
Specifications
| Panic Button | No |
|---|---|
| Buttons | 3 |
| Frequency | 434MHz |
| Transponder Chip | MEGAMOS AES MQB |
| OEM Part Number | 5G0959752 DE |
| Status | Genuine |
| Remote Type | Flip Key Remote |
| Weight | 0.065 kg |
| Panic Button | No |
|---|---|
| Buttons | 3 |
| Frequency | 434MHz |
| Transponder Chip | MEGAMOS AES MQB |
| OEM Part Number | 5G0959752 DE |
|---|---|
| Status | Genuine |
| Remote Type | Flip Key Remote |
| Weight | 0.065 kg |
Compatibility1 Vehicles
| Brand | Model | Year (From–To) |
|---|---|---|
| Volkswagen | ---- | 2015–2020 |


