TL35554

Original Volkswagen Proximity Flip Key Remote P/N: 5G0 959 752 M
433MHz 3 Buttons MEGAMOS AES MQB48
SKU: TL35554
MPN: 5G0 959 752 M
Categories
Brands
$60.00
Min 1
Specifications
| Panic Button | No |
|---|---|
| Emergency Key/blade | Not Included |
| Keyless Go | Yes |
| Buttons | 3 |
| Frequency | 433MHz |
| Transponder Chip | MEGAMOS AES and MQB48 |
| OEM Part Number | 5G0 959 752 M |
| Status | Original |
| Remote Type | Proximity Flip Key Remote |
| Weight | 0.06 kg |
| Panic Button | No |
|---|---|
| Emergency Key/blade | Not Included |
| Keyless Go | Yes |
| Buttons | 3 |
| Frequency | 433MHz |
| Transponder Chip | MEGAMOS AES and MQB48 |
|---|---|
| OEM Part Number | 5G0 959 752 M |
| Status | Original |
| Remote Type | Proximity Flip Key Remote |
| Weight | 0.06 kg |
Original Volkswagen Proximity Flip Key Remote 3 Buttons 433MHz MQB48 Chip P/N: 5G0 959 752 M
